Pályázat kutatók számára modern és kortárs eszmetörténet témakörben

• molnar tamas

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektora által kihirdetett pályázaton részt vehet mindenki, aki MA, MSc, vagy azzal egyenértékű diplomával rendelkezik, s akinek kutatói munkássága hozzákapcsolható a Molnár Tamás Kutató Központ tevékenységéhez. Minden sikeres pályázó, aki Molnár Tamás munkásságával, a XVIII-XX. század magyar eszmetörténetével, vagy a XVIII-XX. század politikai és társadalmi gondolkodás-történetével foglalkozik, 8 hónapon keresztül havi bruttó 190.000 forintban részesül.

Amellett, hogy a támogatást elnyertek kötelesek részt venni a Molnár Tamás Kutató Központ munkájában, a szponzorációs időszak lezárultával minden ösztöndíjasnak el kell készítenie a pályázatában vállalt, legalább 6 ív terjedelmű tudományos művét. A havi támogatás feltétele a rendszeres kutatási beszámoló készítése.

A pályázattal kapcsolatban bővebb információk itt érhetők el:

Megosztás a Facebook-on