Szenzációs szereplés - BM JUDO Országos bajnokság

• bmob2017 001
  • Előző
  • Következő

Az idei évben is Makó adott otthont a Belügyminisztériumi cselgáncs Országos Bajnokságnak. A versenyen 32 szerv 143 dzsúdósa lépett szőnyegre 35 év alatti férfi és női, illetve 35 év feletti férfi kategóriában. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem rendőr hallgatóit a maximálisan nevezhető 17 fős keretből 12 fő képviselte, mivel a 35 év feletti férfi kategóriában nem tudtunk sportolókat indítani. Ennek tudatában léptek szőnyegre l...egjobbjaink, nem titkolt céllal, egyéni és csapat szinten is a legjobb teljesítményt elérni.
Az eredmények hihetetlenül szépen alakultak, mind a férfiak, mind a nők között a 6-6 versenyző pontszerző helyen végzett, 3 arany, 5 ezüst, 2 bronzérmet szereztek hallgatóink. Ezek az eredmények egészen fantasztikusak, soha ilyen jól nem szerepelt még a RTK csapat!!
Eredmények:
52kg
Balogh Szilvia 1.
Benedek Hajna l 2.
63kg
Kazsamér Dóra 2.
Ispán Karina 3.
78kg
Percze Ágnes 2.
Pásztor Dóra 4.
66kg
Piedl Márk 3.
81kg
Nerpel Richárd 1.
Ilyés Gábor 7.
90kg
Pryma Attila 1.
György Richárd 2.
100kg
Görög János 2.

A csapatok közötti pontverseny végeredménye:
1. Készenléti Rendőrség 58pont
2. Nemzeti Közszolgálati Egyetem 57pont
3. Bács-Kiskun Megyei RFK 32pont

A versenyt minimális különbséggel sikerült a KR-nek megnyerni, azonban a tény, hogy 12 fővel ilyen eredményt értünk el, büszkeséggel tölt el- nyilatkozta Csizmadia Zoltán és Nagy Ádám, a csapattagokat felkészítő vezetők.