Legizmosabb Egyetem kampány - 196 tonna

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem a MEFS által kezdeményezett országos kampányban -  melyben a Legizmosabb Egyetemet keresték,egyetemi hallgatókat buzdítottak testmozgásra -  2017. május 10-én, szerdán vett részt. A szabályoknak megfelelően 2 helyszínen, 2-2 kettlebell segítségével teljesítették a gyakorlatokat a hallgatók reggeltől estig, melynek köszönhetően 42401 ismétléssel zárták a kampányt, melyből a legkevesebb 2db, a legtöbb 3100 db volt pihenőkkel, felváltva végrehajtva.

A regisztrált hallgatók között kisorsolt 10.000.- Ft értékű Dechatlon utalványok nyertesei:

-          Kincses László                         RTK

-          Bóta Balázs                               RTK

-          Sugár Attila Richárd                RTK

Egyetemünk hallgatóit a Sportos Egyetem mottóhoz méltóan próbáljuk az egészséges életmódra, a sportolói szokások kialakítására nevelni, hogy későbbi hivatásos munkájuk során átadják szokásaikat munkakörnyezetük, családjuk számára, így építve a jövő egészségtudatos közszolgálatát.

Nagy Ádám

testnevelő tanár