Munkatársak elérhetősége


Főigazgatóság
Telefon: 432-9000; Fax: 432-9120
Sörény Edina NKE EKKL főigazgató 29-099
városi: 432-9089
soreny.edina@uni-nke.hu
Kalocsa Mária kulturális szervező 29-074 kalocsa.maria@uni-nke.hu



ÁKK Kari Könyvtár
Dr. Orosz Ágnes ÁKK kari könyvtárigazgató 20-136
városi: 432-9271
orosz.agnes@uni-nke.hu
Abonyi Brigitta könyvtáros 20-140 abonyi.brigitta@uni-nke.hu
Bayer Judit projekt munkatárs 20-140 bayer.judit@uni-nke.hu
Horváth Noémi könyvtáros 20-121 horvath.noemi@uni-nke.hu
Káldor Zsófia könyvtáros 20-139 kaldor.zsofia@uni-nke.hu
Metzner Györgyné könyvtáros 20-142 metzner.gyorgyne@uni-nke.hu
Mikola Katalin könyvtáros 20-144 mikola.katalin@uni-nke.hu
Nagyné Gáspár Judit könyvtári adminisztrátor 20-146 nagy.sandorne@uni-nke.hu
Reszegi Tünde könyvtáros 20-199 reszegi.tunde@uni-nke.hu
HHK Kari Könyvtár
Dr. Horváthné Tóth Zsuzsanna HHK kari könyvtárigazgató 29-216
városi: 432-9089
horvathne.toth.zsuzsanna@uni-nke.hu
Barabás Péter projekt munkatárs 29-218 barabas.peter@uni-nke.hu
Baran Andrea könyvtáros 29-036 baran.andrea@uni-nke.hu
Bencze László informatikus 29-215 bencze.laszlo@uni-nke.hu
Hatnyi Pál László könyvtáros 29-214 hatnyi.pal.laszlo@uni-nke.hu
Kálmánné Szendrő Katalin könyvtáros 29-213 kalmanne.szendro.katalin@uni-nke.hu
Margit István könyvtáros 29-669 margit.istvan@uni-nke.hu
Móricz Judit könyvtáros 29-213 moricz.judit@uni-nke.hu
Sári Zsófia könyvtáros 29-214 sari.zsofia@uni-nke.hu
Süle Zsuzsanna könyvtáros 29-218 sule.zsuzsanna@uni-nke.hu
Vasass Andrásné projekt munkatárs 29-213 vasass.andrasne@uni-nke.hu
Szabó Nikoletta     (Szolnok) könyvtáros 02-43-7919 szabo.nikoletta@uni-nke.hu
Törőcsik Tímea     (Szolnok) könyvtáros 02-43-7919 torocsik.timea@uni-nke.hu
RTK Kari Könyvtár
Berta Bernadett könyvtáros 19-285 berta.bernadett@uni-nke.hu
Földházi Melinda projekt munkatárs 19-166 foldhazi.melinda@uni-nke.hu
Petényiné Szoó Györgyi könyvtáros 19-285 petenyine.szoo.gyorgyi@uni-nke.hu
Wátzné György Margit könyvtáros 19-285 watzne.gyorgy.margit@uni-nke.hu
Víztudományi Kar Kari Könyvtár
Bedekovits Tamás VTK kari könyvtárigazgató 06-79-523-900/308 bedekovits.tamas@uni-nke.hu
Györgyfalviné Berki Gyöngyi könyvtáros 06-79-523-900/313 gyorgyfalvine.berki.gyongyi@uni-nke.hu
Némethné Tancsik Edit könyvtáros 06-79-523-900/300 nemethne.tancsik.edit@uni-nke.hu
Levéltár
Cserháti Katalin projekt munkatárs 29-591 cserhati.katalin@uni-nke.hu
Szécsényi Mihály levéltáros 29-591 szecsenyi.mihaly@uni-nke.hu
Toldi Lóránt levéltáros 29-591 toldi.lorant@uni-nke.hu
Üveges Bence projekt munkatárs 29-591 uveges.bence@uni-nke.hu