Tisztelt Pályázók!

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem a Doktori felvételi tájékoztató 9. pontja alapján doktori felvételi eljárást hirdet. A jelentkezés feltételei megegyeznek a rendes felvételi eljárás követelményeivel.

Az egyetem a hadtudományok, a katonai műszaki tudományok, a közigazgatás-tudományok, valamint a rendészettudományok tudományágakban rendelkezik önálló, akkreditált doktori iskolával. A Hadtudományi Doktori Iskola, a Katonai Műszaki Doktori Iskola, a Közigazgatás-tudományi Doktori Iskola és a Rendészettudományi Doktori Iskola célkitűzései, dokumentumai, törzstagjai, oktatói, doktoranduszai és doktorjelöltjei legfontosabb adatai megtekinthetőek az Országos Doktori Tanács honlapján (http://www.doktori.hu).

A pályázati anyagok beérkezésének határideje: 2017. július 31., 16:00

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a rendes felvételi eljárástól eltérően, a pótfelvételi jelentkezéskor nincsen hiánypótlási időszak!

Részletes tájékoztatás kérhető a Tudományos Ügyek Irodájától:

Deli Orsolya

+3614329000/29739

Doktori felvételi tájékoztató 2017/2018-as tanévre (PDF)
- Jelentkezési lap doktori képzésre (pdf word)
Publikációs jegyzék (minta)
Különlenyomat (minta)
Publikációs pontérték táblázat (word)

Egyéni felkészülők részére, további letölthető dokumentumok:

Fokozatszerzési jelentkezési lap
Publikációs pontérték táblázat (word)
Publikációs jegyzék (minta)