bohus reka
Bohus Réka az Államtudományi és Közigazgatási Kar hallgatója, III. évf. igazgatásszervező szak
párbajtőrvívó, válogatott kerettag
 
Legjobb eredményei:
- 2012. Kadet Európa bajnoki aranyérem (egyéni)
- 2013. Junior világbajnoki ezüstérem, Európa-bajnoki bronzérem (egyéni) 
- 2014. Felnőtt országos bajnoki bronzérem (csapat)
- 2015. Felnőtt országos bajnoki ezüstérem (egyéni)
14102591 1230008620383139 3098958908643863632 n

Bodolai Fanni - 2016/17-es tanév/II/12.évfolyam

Születési év: 1995.10.03      

Eredmények:

- 2015. évi Sprint távú quadrathon világbajnokság abszolút női:                                   2.hely

- 2015. évi Sprint távú quadrathon világbajnokság női U23.:                                          1.hely

- 2016. évi Sprint távú quadrathon Európa Bajnokság abszolút női:                             4.hely

- 2016. évi Sprint távú quadrathon Európa Bajnokság női U23.:                                    1.hely

- 2016. évi Sprint távú quadrathon Országos Bajnokság és Világkupa abszolút női: 1.hely

 - 2016. évi Sprint távú quadrathon Országos Bajnokság és Világkupa női U23.:       1.hely

A versenyszámok: 750 m úszás, 20 km kerékpár, 4 km kajak, 5 km futás

tarnai kata_jo tanulo jo sportolo

2016-ban a Rendészettudományi Kar hallgatója, Tarnai Kata nyerte el az NKE "Jó tanuló, jó sportoló" díját.
Születési dátum: 1994.09.07.
- 2015. évi La Rochelle-ben a III. Női Kosárlabda Európa-bajnokság      4. helyezés
- 2015. évi Hepp Kupa                                                                                        3. helyezés
- 2015 évi NBI/B női Felnőtt Bajnokság                                                           4. helyezés
Tanulmányi átlag: 4.33
Tanulmányi pont: 40
Verseny eredmények pontjai: 80
Összesen: 120 pont

Elismerésben részesültek:

bohm lilla jo tanulo jo sportolo

A Hadtudományi és Honvédtisztképző Karon Böhm Lilla.
Születési év: 1994.09.28.
- 2016. évi Fedettpályás Országos Bajnokság 1500m                   2.helyezés
- 2016. évi Fedettpályás Országos Bajnokság 3000m                   3.helyezés
- 2016. évi Mezei Futó Országos Bajnokság 6000m                       2.helyezés
- 2016. évi Mezei Futó Országos Bajnokság 6000m                       3. helyezés
- 2016. évi Mezei Futó Országos Bajnokság (csapat) 6000m       1. helyezés
- 2016. évi Atlétikai Váltófutó Országos Bajnokság 4x800m          2. helyezés
Tanulmányi átlag: 4.41
Tanulmányi pont: 50
Verseny eredmények pontjai: 70
Összesen: 120 pont

szabo bettina_jo tanulo jo sportolo

A Rendészettudományi Karon Szabó Bettina.
Születési dátum: 1993.10.30.
- 2015. évi BM Tanintézeti Járőrbajnokság       3. helyezés
- 2015. évi BM Tanintézeti Judo Bajnokság      2. helyezés
- 2015. évi BM Tanintézeti Judo Bajnokság      1. helyezés
- 2016. évi BM Judo Országos Bajnokság        3. helyezés
- 2016. évi BM Judo Országos Bajnokság        3. helyezés
Tanulmányi átlag: 4.22
Tanulmányi pont: 40
Verseny eredmények pontjai: 80
Összesen: 120 pont

cselinacz janos_jo tanulo jo sportolo

A Katasztrófavédelmi Intézet hallgatója Cselinácz János.
Születési dátum: 1986.02.07.
- 2015 évi Evezős Országos Bajnokság Könnyűsúlyú négypárevezős     1. helyezés
- 2015 évi Evezős Országos Bajnokság Könnyűsúlyú kettőpárevezős     2. helyezés
- 2015 évi Evezős Országos Bajnokság Könnyűsúlyú nyolcas                   3. helyezés
- 2015 évi Országos Egyetemi Fix 10 evezős Férfi 10-es                             3. helyezés
- 2016 évi Országos Egyetemi Fix 10 evezős  Férfi 10-es                             2. helyezés
- 2016 évi Euro Open 2016 Evezős ergométer EB Férfi könyűsúly 30+     2. helyezés
Tanulmányi átlag: 4.16
Tanulmányi pont: 30
Verseny eredmények pontjai: 80
Összesen: 110 pont

Bánszky Gábor / NKE-HHK tanár/

Bánszky Gábor / NKE-HHK/ tanár

Íjászat, VB I.hely, négyszeres EB I.hely

Cirjenics Miklós / NKE-RTK/

Cirjenics Miklós / NKE-RTK/

Judo, 2013. Univerziádé III.hely

Csepregi Gábor / NKE-KTK/

Csepregi Gábor / NKE-ÁKK/

 Egypár evezés, 2013 Univerziádé III.hely

Csizmadia Dániel

Csizmadia Dávid (HHK)

GPC. Fekvenyomás, 2012. Junior 75 kg-os súlycsoport  EB. I. hely

WPC. Fekvenyomás, 2012. Junior 75 kg- os súlycsoport VB. I. hely

Habda Zsolt / NKE-RTK/

Habda Zsolt / NKE-RTK/

Karate, 2012. EB. III. hely

Kókai Daniel

Kókai Dániel (HHK)

VII. Uszonyos és Búvárúszó Világkupa 2012 4X100 váltóban I. hely

Molnár Réka

Molnár Réka /NKE- ÁKK/

Karate, 2012. Egyetemi EB, VB III. hely

Mihovics Szabina / NKE-RTK

Mihovics Szabina / NKE-RTK/

Judo, 2012. Rendőr VB. III.hely

Tadissi Yves Martial /NKE-KTK/

Tadissi Yves Martial /NKE-ÁKK/

Karate, 2013. Főiskolás és Egyetemi Karate EB. I.hely