Elhunyt Tóth Viktória, a Ludovika SE munkatársa

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy Tóth Viktória Mária, a Ludovika Sportegyesület munkatársa 2024. június 20-án, életének 34. évében tragikus hirtelenséggel elhunyt.

Viki 2021. óta meghatározó személyisége volt a Ludovika Sportegyesület és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem közösségének. A rábízott feladatokat mindig precízen, pontosan, lelkiismeretesen teljesítette. Kiemelkedő szerepe volt a szakosztályok, az egyesület és az egyetem közötti folyamatok, rendszerek kialakításában.

Az irodája ajtaja bármikor bárki előtt nyitva állt, ha segítségre szorult. Megjegyzései állandó humorral, jókedvvel töltötték meg mindennapjainkat. Zene, tánc, ének, tanulás, kutyák, motorozás nélkül élete elképzelhetetlen volt. Széles körű érdeklődésével, temperamentumával színt vitt a kollégák életébe.

Drága Viki, mindig itt maradsz köztünk!

Szöveg és fotó: Ludovika Sportegyesület

Címkék: Ludovika SE