Pályázati felhívás munkatársaknak

2024. ŐSZI ERASMUS + PÁLYÁZAT

EURÓPÁN BELÜL ÉS KÍVÜL ELNYERHETŐ OKTATÓI ÉS MUNKATÁRSI MOBILITÁSRA

Pályázati időszak: 2024. szeptember 23. (08:00) – október 7. (23:59)

Pályázható maximális időtartam:

- Európán belüli mobilitások[1]: 5+2 nap

- Európán kívüli: pályázható partnerintézmények listában feltüntetettek szerint

Pályázhat:

- a magyar állampolgárságú, illetve Magyarországon letelepedési vagy tartózkodási engedéllyel rendelkező vagy menekültstátuszú természetes személy, aki

- az Egyetemmel a Foglalkoztatási Szabályzat 2. §-a szerinti foglalkoztatási jogviszonyban áll.

- Pályázni kizárólag egyetemi e-mail címmel lehet.

- Európán belüli mobilitás esetében az nyújthat be érvényes pályázatot, aki nem rendelkezik elnyert és meg nem valósított mobilitással[2], vagy elnyert mobilitásáról a pályázat benyújtását megelőzően lemondott.

Pályázás menete:

- A pályázásra az Erasmus+ Pályázati Portálon van lehetőség.

- A pályázható Európán belüli országok IDE kattintva érhető el.

- A pályázható Európán kívüli partnerintézmények listája IDE kattintva érhető el.

- A pályázati anyag leadására legkésőbb 2024. október 7. napján 23:59 van lehetőség.

- Kérjük a pályázatok benyújtási határidejének szigorú betartását. A határidő lejártával a Pályázati Portál lezár, így pályázat benyújtására nem lesz lehetőség.

Pályázathoz csatolandó dokumentumok:

- Fényképes Europass vagy egyetemi formátumban elkészített önéletrajz.

Felettesi jóváhagyás, amely az Egyetem honlapján elérhető. Kérjük a jóváhagyást aláírást követően szkennelten feltölteni a portálra.

- Nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata(i);

Elbírálás menete:

- Amennyiben a pályázó a pályázatot hiányosan, az elektronikus űrlapot nem megfelelően kitöltve nyújtja be, hiánypótlásra az erre vonatkozó felhívástól számított 5 munkanapon belül van lehetősége.

- A pályázat benyújtását követően a formai követelményeknek megfelelő pályázatok a 32/2021. számú Rektori utasításban meghatározott szempontrendszer alapján kerülnek elbírálásra.

- A határidőre beérkezett Európán kívüli, formailag megfelelő pályázatok rangsorolásáról a Nemzetközi Kreditmobilitási Bizottság dönt.

- A határidőre beérkezett Európán belüli, formailag megfelelő pályázatok rangsorolásáról az Erasmus Bíráló Bizottság dönt.

Eredményhirdetés

- A pályázók pályázatuk elbírálásáról elektronikus úton kapnak értesítést a Pályázati Portálon keresztül.

- Az eredmény kihirdetésére várhatóan a pályázati időszak lezárásától számított 5 héten belül kerül sor.

Az Erasmus+ Programmal kapcsolatos bővebb információért látogassák meg az egyetem központi honlapját

vagy érdeklődjenek a kari koordinátoroknál és a Nemzetközi Iroda munkatársainál az alábbi email címen: international.exchange@uni-nke.hu.

A pályázathoz kapcsolódó adatvédelmi tájékoztató ide kattintva érhető el.

Budapest, 2024. 09.03.

Dr. Deli Gergely
rektor

[1] Európán belüli mobilitások esetében 5 mobilitási nap és 2 utazási nap támogatható.

[2] Meg nem valósított mobilitásnak számít, ha a pályázó a pályázat benyújtásának időpontjában nem rendelkezik valamennyi fél által aláírt Mobility Agreement-tel.